Аліканте

В цьому році ми були в місті проїздом (хоча хто знає — може ще не раз туди з'їздимо, поки тут живемо), а от в минулому ми цілком непогано погуляли по ньому. Отже, Аліканте — перлина іспанського півдня.

Мене зазвичай приваблюють історико-культурні пам'ятки, але оскільки я їду не сама, то по дорозі высматриваются всілякі дитячі розваги і задоволення, бо я вважаю, що поїздка повинна приносити задоволення обом, тобто, і мені, і дитині.

Головна архітектурна «фішка» міста — замок Санта-Барбара (ні, це не та, про яку був багаторічний серіал ^^). Колись він був фортецею і служив охороною і захистом міста (фото 1). Досі можна побачити гармати і бійниці. Пройти туди можна пішки по серпантину або на ліфті за 2 євро (піднятися наверх). Види на Аліканте зверху відкриваються чудові! Коли були ми, каса не працювала (зламали апарат), тому в ліфт пускали безкоштовно.

Спуститися можна також, як і піднятися, але ми згорнули «наліво» затишний район Санта-Крус з різнокольоровими будиночками, вузькими вуличками і фасадами в горщикових кольорах.

Друга після замку пам'ятка міста — Еспланада . Це вулиця, вимощена «хвилями» і йде уздовж лінії моря. Якщо приїхати в Аліканте на автобусі, то саме по ній ви підете в сторону Санта-Барбари. На Экспланаде стоять торговельні ряди (не скрізь, місцями), де продають всяку всячину, від сувенірів до їжі.

Тут же недалеко знаходиться парк з величезними деревами та безліччю дитячих майданчиків під будь-який вік і інтерес.

Далі в порту парк атракціонів, який працює вечорами в літній час. Вартість 1 атракціону в середньому 2 євро. Але у нас на місто була відведена перша половина дня, тому ми туди не потрапили, а поїхали далі по маршруту...