-30 - не межа

Ідеальний вагу
Дієти
Здорове харчування

Все своє життя, скільки я себе пам'ятаю, я була великою. З часом я перейшла в розряд товстих. Після весілля мій мозок пішов у відпустку і я зробила одну з найбільших помилок у своєму житті – повірила, що «мене люблять» і перейшла в категорію «я між величезною і не приведи господи, причому ближче до останнього», як казала Асприновская Маша. Я з задоволенням уплетала принесені чоловіком булочки, тістечка, тортики і відмахувалася від маминого «подивися, у що ти перетворюєшся»! До розлучення мій вага невблаганно наближався до двох центнерів ...

Ви можете собі хоч на секунду уявити, що таке тіло в 200 кілограм? Це жахливо. Мені пощастило – добрий ріст і більш-менш рівномірний розподіл жиру не зробили з мене колобка. Але картина була таки не для слабкодухих. Задишка. 72 розмір одягу. Ноги, які гуділи після 5 хвилин прогулянки. Неможливість нахилитися.

Але всі спроби схуднути розбивалися про всі ті ж тортики, які дбайливо приносилися ввечері. В бажанні схуднути найрідніша мене не підтримував. Просиш купити гречки та овочів принесе з магазину макарони і булочки. А самої вдень з дитиною вийти – ціла пісня, вже точно не до магазинів. Замкнуте коло.

Це зараз я вже розумію, що мене тихо і планомірно вбивали . Несвідомо, відмахуючись від фактів, зводили мене в могилу. Втім, на 99,9% цього винна я сама – дозволила так з собою поводитися. Але факт залишається фактом: у моєму організмі припинилися природні для жінки процеси. Я «підсіла» на цукор – через дві години без солодкого починалися запаморочення, я втрачала свідомість. Це був він – цукровий діабет.

Ми розлучилися. Почалося нове життя. Навколишній світ заграв новими барвами, ніби я прокинулася від сну, глянула на себе... і жахнулася.

Зазвичай я «заїдав» стрес. Але, мабуть, організм прийняв єдино вірне рішення: він відмовився від їжі сам. Зник чоловік – з будинку зникли всі ці нескінченні солодощі. З їжі шлунок брав тільки грейпфрути, і це відразу дало результат: -15 кг за три місяці . Цукор нормалізувався, тепер було достатньо просто дотримуватися режиму харчування: раз в дві години є хоча б гречку.

У моєму житті з'явився інший чоловік. Ми почали гуляти вечорами і через кілька місяців я помітила, що я знову з легкістю проходжу 3, 4, 5 кілометрів! Зникла задишка. Я «влізла» у речі, куплені на початку подружнього життя.

На сьогоднішній момент минуло півтора року. Моя вага – 141,5-144 кг Це більш ніж на 30кг менше , ніж у момент розлучення. Я не сиджу на дієтах, не п'ю таблеток і не изнуряю себе якими-небудь чаями і процедурами. Просто живу і насолоджуюся кожним днем свого життя, коли я знову можу дихати, ходити.

Насолоджуюся тим, що можу піднятися на 8 поверх – нехай і з зупинками, але можу. Можу гуляти по Пітеру по 6-8 годин. Насладаюсь тим, що туфлі, куплені в минулому році з наївною надією «ну, може, я коли-небудь схудну і вони на мене налізуть», мені в пору і я можу проходити в них цілий день без шкоди для себе.

Тепер моя заповітна мрія – побачити на вагах 13... Нехай це буде 139,9 – але перейти кордон «четвірки».

Кажуть, чим більше вага, тим легше скидається. Але коли його занадто багато, опускаються руки і здається, що все марно, допоможе тільки жорстка дієта, ліпосакція чи стяжка шлунка, «чарівні» таблетки або гіпноз. Немає. Допоможе бажання жити . Тому що ожиріння – це смерть . Кожен день в такому тілі вбиває розуміння себе, як красивої жінки, вкорочує життя і позбавляє нас простих людських радощів.

І можна чудово обійтися без жорстких дієт – навіть потрібно! Більше круп, менше солодкого. Капуста, морква, коли руки тягнуть самі щось «захомячить». Складання меню на тиждень вперед не дозволить закуповуватися фаст-фудом і ухилятися від нормальної готування.

Я їм солодощі. Так, до речі, тільки що побалувала себе морозивом – залюбки. Вперше за два місяці. Коли починаєш думати по іншому, солодкого просто не хочеться. Потрібно усвідомити, що солодке – це не їжа , це десерт, нагорода, пустощі, приз. Цінність свята в тому, що він буває іноді ...

Коли я йшла народжувати, лікарі молилися , щоб не довелося робити кесарів. Моїй дочці три роки. Коли їй виповниться шість років, ми підемо в магазин і купимо ролики. Дві пари. Та будемо кататися. І мені глибоко плювати, що будуть думати оточуючі, дивлячись на ролера-переростка в моєму обличчі. Я отвоюю своє життя назад.

P. S . ще зовсім трохи, і я зможу як у тій рекламне — засунути дві ноги в свої старі джинси. Я обов'язково сфотографую і покажу вам! Зараз у мене 58 розмір одягу — на 14 розмірів менше, ніж півтора роки тому !

P. P. S . І так, у мене є тепер талія! Її видно, чесне слово, видно!