29 дивовижних місць планети

Як же мені подобається подорожувати! Мабуть, якщо була б можливість, я 2 місяці в році приділяла виключно подорожей ;) Для мене це найкращі ліки від будь-якої депресії та нудьги.

Але ось мій чоловік, на жаль, терпіти не може вокзали і аеропорти, переїзди і перельоти. Для нього це справжнє пекло. А з ранку до пізнього вечора бігати по незнайомій місцевості і розглядати все навколо – це взагалі вище його сил :) От цікаво – цілий день, не розгинаючи спини працювати на городі – це запросто, а відпочивати, милуючись красою навколо – це каторга.

Але потихеньку я все ж заражаю його своєю пристрастю до подорожей. Він же не опустить мене саму за тисячі км, йому скрізь доводиться мене супроводжувати. І у нас вже з'явилася перша «путешественническая» традиція – в кожному місті ми обов'язково заходимо в гарну кав'ярню. Не просто кафе, а саме в кав'ярню. Благо, пристрасть до гарного кави у нас обопільна :)

Але я люблю не тільки нові міста і країни. Я з величезним задоволенням проводжу час там, де відображається краса нашої планети – в горах, в лісах і красивих парках, на море, на озерах та річках.

І знаєте, кожен раз, дивлячись на красу природи, я думаю про те, як же вона все-таки чудова! Та й як може бути інакше, адже вся наша земля дивовижно прекрасна! Її красою можна захоплюватися без кінця. І мені дуже подобається час від часу бути далеко від шуму і міської суєти цивілізації.

Моя недавня добірка була присвячена творінь людських рук – гарних містах. Але зараз давайте разом вирушимо у віртуальну подорож по самим дивним місцям нашого світу, де над красою багато в чому потрудилася сама природа.

І всі ці місця такі різні – чарівні, захоплюючі, гарні, дивні, що викликають трепет і вселяють страх...

Ех, як хотілося б мені походити стежками дивовижних лісів і парків, купуватися в Озері медуз, заглянути в Крижані і Мармурові печери, побувати в священному місті інків і побачити краси Тибетських озер...

А які краси нашої планети приваблюють вас?