19 найкрасивіших міст світу

Я дуже люблю подорожувати. Хоча ні, навіть не так – подорожі – це моя пристрасть! ;)

Мені подобається все – починаючи від легкого хвилювання під час збору речей у валізу і закінчуючи очікуванням оголошення: «Починається посадка на...».

Під час подорожі я люблю спостерігати, як змінюється пейзаж за вікном, мені подобається розглядати вокзали і людей. А якщо я вперше в якомусь місті, то практично весь день досліджую околиці. І знаєте, що помітила?

З одного боку, є міста, схожі один на одного. Але от з іншого – кожна місцевість сильно відрізняється – скрізь є якась неповторна особливість, притаманна тільки цьому конкретному місту.

Для мене кожне місто – загадка, яку я намагаюся відгадати по мірі його дослідження. До того ж, в будь-якому, навіть у, здавалося б, непоказному, невеличкому або промисловому місті завжди знайдеться, що подивитися.

А взагалі, блукати по незнайомих вулицях і розглядати все навколо – для мене це ні з чим не порівнянне задоволення. Причому я не люблю швидкі екскурсії, мені набагато цікавіше самої не поспішаючи все розглядати, заходити в музеї, зупинятися біля пам'ятників або бродити по парку. А щоб трохи відпочити, я зазвичай заходжу в затишну маленьку кафешку і замовляю дуже смачне капучіно. Кайф!

Але, на жаль, не всі міста, які мене приваблюють, я можу відвідати особисто. Тому пропоную відправитися разом зі мною в віртуально подорож по найкрасивішим містах світу.

Ну що, поїхали? :)

Дівчатка, а які міста ви б хотіли відвідати особисто?