15 романтичних міст світу

Я давно мрію побувати у Вероні. У мене це місто асоціюється з любов'ю і романтикою. Відразу згадуються герої Уильями Шекспіра — легендарні Ромео і Джульєтта. Існували закохані насправді, чи ця красива історія — всього лише фантазія знаменитого драматурга, — нам залишається тільки гадати.

Вважаю, що люди ніколи не дізнаються правди. Але це і не важливо, як мені здається. Прекрасна історія кохання від цього не стане менш красивою і трагічною.

Головною визначною пам'яткою цього прекрасного міста вважають будинок, в якому, як стверджують історики, жила головна героїня Шекспірівського шедевра. На цей факт вказує мармурова капелюх на будівлі — герб її роду — Капелло.

Є одна романтична прикмета: варто закоханій парі поцілуватися під балконом Джульєтти, і ніхто не зможе їх розлучити. Красиво, правда?

Романтичних місць на Землі багато. Перше, що приходить на розум, це Париж — місто кохання. Чого вартий один тільки вид Ейфелевої вежі! Багато молодята проводять свій медовий місяць саме в цьому місті, насолоджуючись особливою атмосферою. Уявляєте, як приємно переглядати фотографії з столиці кохання через багато років?

А в якому романтичному місті вам вдалося побувати? Розкажіть про свої враження!