10 кращих жіночих книг

1.Маргаретт Мітчелл Розвіяні вітром
Цю книгу я читала під час вагітності. Гарна підготовка до майбутніх пологів. Серйозний, змушує багато про що замислитися роман. Фільм – це зовсім інше, авторський стиль не передати. Скарлетт – дуже сильна і незвичайна жінка, місцями вона звичайно схожа на нас, а часом здається, ніби вона зовсім з іншої планети. Читати всім і обов'язково. Це єдиний і неповторний роман цієї письменниці. Продовження, написане А. Риплей – відразу видно, як змінюється стиль, але книга все одно читається на одному диханні. Хоча до оригіналу їй звичайно далеко. Після прочитання обох хотілося чогось подібного ще.

2.

Джейн Остен " Гордість і упередження.
Стиль оповіді трохи занудний. Але це класика. Постійно здається, чому головна героїня поводиться так, а не інакше? У виборі чоловіка вона абсолютно неординарна. Коли всі навколо проти її кавалера вона знаходить його приємним і цікавим людиною. В результаті вона отримує чоловіка, якого хоче. Вони обидва незвичайні і цікаві особистості. Чудово доповнюють і підходять один одному.

3.

Булгаков Майстер і Маргарита.
Це твір відомо всім ще за шкільною програмою, воно дійсно знамените. І неспроста, адже перечитуючи його, щоразу знаходиш нові смачні моменти. Маргарита – стійка, впевнена особистість. Воланд – справедливий диявол. Читається на одному диханні. Погляньте на Москву новими очима.

4.

Вл. Набоков Лоліта
Це теж класичний твір. Дівчинка, яка спокусила дорослого чоловіка, а точніше піддалася його залицянь. Скандальний і незабутній роман. Наприкінці вірші Вл. Набокова – теж дуже повчально.

5.

Кендес Бушнелл.Секс у великому місті
Знайома нам по однойменному серіалі книга «Секс у великому місті» – це розповідь про пригоди незвичайних героїнь. Кожен раз, читаючи цю книгу, ніби поринаєш у цю незабутню атмосферу моди, пліток, розкоші, гламуру і любовних історій.

6.

Наталія Правдіна Я залучаю успіх.
Я читала всі її книги, вони корисні для саморозвитку. Афірмації – слова, які треба говорити для залучення успіху, прості і доступні всім. А всі уроки та ідеї цілком реальні. Кожна думка дійсно втілюється в життя.

7.

Ронда Берн Таємниця
Або секрет – за цією книгою був знятий однойменний фільм. Вона описує, думки і ідеї різних людей для успіху в житті. Залучення грошей і щастя, любові і благополуччя. Вона відкриває заборонені таємниці буття, щоб всі могли стати щасливими. Ключова думка – все реально!

8.

Вербер Б..Танатонавты.
Це одна з найулюбленіших моїх книг, я перечитала всього Вербера. Він неповторний. Книги живі і захоплюючі. У цьому він розповідає про подорож на континент мертвих. У неї є продовження у кількох томах. Він написав і систематизував всі знання про смерть, душі, бога, ангелів та інше. Чудова книга.
9

Ворон.Бертрисс Смол.
Цю книгу я читала ще в дитинстві. Вона мене просто приголомшила. Там любов описується відразу в кількох вимірах. Із-за минулого страждає наше майбутнє і сьогодення. Перечитавши нещодавно, була в захваті. Навіть уявляла свого чоловіка вороном, а себе Уїнн. Воістину великий любовний роман. Люблю все таке загадкове і нестандартне.

10.

Дж. Боккаччо Декамерон
Ну, це для загального розвитку дуже навіть стати в нагоді. Класичне твір, що описує як кілька молодих людей: дами і чоловіки протягом кількох ночей розповідали один одному різні історії еротичного змісту.